Hakkımızda

Yaklaşık 20 yıl boyunca Türkiye'nin önde gelen ulusal görsel ve yazılı mecralarında yönetici, yayın yönetmeni, editör, medya danışmanı gibi pozisyonlarda görev yapan Ekonomist-Gazeteci Mahiye Sabuncuoğlu, ekonomi ve reel sektör başta olmak üzere bir çok alandaki kapsamlı tecrübesinden sonra, Halkla ilişkiler ve Medya Danışmanlığı konusuna odaklanarak bu alanda uzmanlaşmıştır. Birlikte çalıştığı çeşitli ajansların ardından 2013'te, şirket yapılanmasını bu basın ve PR tecrübesine üzerine inşa ettiği Sabuncuoğlu PR'ı kurarak, daha yüksek standartlarda hizmet verme amacıyla çalışmalarına devam etmektedir.

SabuncuoğluPR olarak yaptığımız iş, bizimle çalışan ortaklarımızın faaliyet alanı ve iletişim sektörü ile ilgili en güncel gelişmeleri titizlikle takip ederek, doğru ve etkili iletişim stratejileri tasarlamak ve onları sonuç odaklı bir yaklaşımla hayata geçirmektir. Her aşamasını müşterilerimizle işbirliği çerçevesinde hazırladığımız bu stratejiler ve hedefler için en uygun araçlarla, hızlı ve etkin çözümler üretmeyi benimseriz.

Hizmet verdiğimiz marka ve müşterilerin itibarını arttırmak ve sürdürmek, çalışmalarımızın odak noktasıdır. Bu nokta etrafında şekillenen faaliyetlerimizle bütün iş süreçlerinde müşterimize ''artı değer'' katmayı hedefleriz.